HCM1707-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1707-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM
lomakkeissa: HCM1707-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
HCM1707-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1707-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24967 pcs Tietolomake HCM1707-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1707
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 40A 2.15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.15 mOhm Max Nykyinen arvostelu 40A
Nykyinen - värikylläisyys 40A