HCM1707-470-R
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1707-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 6.8A 47 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1707-470-R.pdf
  • Viesti
HCM1707-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1707-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 6.8A 47 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27199 pcs Tietolomake HCM1707-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Nykyinen arvostelu 6.8A
Nykyinen - värikylläisyys 7.5A