HCMA0503-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0503-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA0503-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 2.8A 132 MOHM SMD
lomakkeissa: HCMA0503-100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
HCMA0503-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA0503-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 2.8A 132 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212291 pcs Tietolomake HCMA0503-100-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA0503
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4519-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 132 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 132 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.8A Nykyinen - värikylläisyys 2.3A