HCMA0503-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA0503-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND HC 22.0UH 1.9A MOLDED 2PADS
lomakkeissa: HCMA0503-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HCMA0503-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA0503-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND HC 22.0UH 1.9A MOLDED 2PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 95352 pcs Tietolomake HCMA0503-220-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA0503
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Iron Powder Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 1.9A 270 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.9A Nykyinen - värikylläisyys 1.9A