HCMA0703-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0703-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA0703-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
lomakkeissa: HCMA0703-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
HCMA0703-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA0703-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 220075 pcs Tietolomake HCMA0703-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA0703
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4533-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 9A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 9A Nykyinen - värikylläisyys 18A