HCMA0703-220-R
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA0703-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND, PRESSED, 22UH, 3.0A 2PADS,
lomakkeissa: HCMA0703-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
HCMA0703-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA0703-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND, PRESSED, 22UH, 3.0A 2PADS, Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 82877 pcs Tietolomake HCMA0703-220-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA0703
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-5247-2
HCMA0703-220-R-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron Powder
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 2.3A 149 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 149 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.3A
Nykyinen - värikylläisyys 3A