HCV1206-2R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-2R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCV1206-2R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD
lomakkeissa: HCV1206-2R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
HCV1206-2R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCV1206-2R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21979 pcs Tietolomake HCV1206-2R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
suojaus Unshielded Sarja HCV1206
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4588-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.201" (5.10mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2µH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 mOhm
Nykyinen arvostelu 12A Nykyinen - värikylläisyys 16A