LDS0705-150M-R
EatonEaton
LDS0705-150M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDS0705-150M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 2.04A 56 MOHM SMD
lomakkeissa: LDS0705-150M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
3000 pcs
  • Viesti
LDS0705-150M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDS0705-150M-R Valmistaja Eaton
Kuvaus FIXED IND 15UH 2.04A 56 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 173600 pcs Tietolomake LDS0705-150M-R.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Sarja LDS0705 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 513-1447-2
LDS0705150MR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero LDS0705-150M-R Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Laitteiston tyyppi 15µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 56 mOhm Laajennettu kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.04A 56 mOhm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 15UH 2.04A 56 MOHM SMD Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 2.07A Nykyinen arvostelu 2.04A