LDS0705-220M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LDS0705-220M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDS0705-220M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.66A 84 MOHM SMD
lomakkeissa: LDS0705-220M-R.pdf
  • Viesti
LDS0705-220M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDS0705-220M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.66A 84 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 127772 pcs Tietolomake LDS0705-220M-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
suojaus Shielded Sarja LDS0705
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1448-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.66A 84 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 84 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.66A Nykyinen - värikylläisyys 1.71A