MPI4040R3-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R3-1R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4040R3-1R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 4A 32 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.MPI4040R3-1R2-R.pdf2.MPI4040R3-1R2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
MPI4040R3-1R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4040R3-1R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 4A 32 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65137 pcs Tietolomake 1.MPI4040R3-1R2-R.pdf2.MPI4040R3-1R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPI4040
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4220-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.073" (1.85mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 4A 32 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 32 mOhm
Nykyinen arvostelu 4A Nykyinen - värikylläisyys 9.4A