MPI4040R3-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R3-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4040R3-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3A 60 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.MPI4040R3-3R3-R.pdf2.MPI4040R3-3R3-R.pdf
  • Viesti
MPI4040R3-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4040R3-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3A 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7028 pcs Tietolomake 1.MPI4040R3-3R3-R.pdf2.MPI4040R3-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPI4040
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1782-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.073" (1.85mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3A 60 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 6.6A