MPI5451R1-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R1-150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI5451R1-150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 1.1A 400 MOHM SMD
lomakkeissa: MPI5451R1-150-R.pdf
  • Viesti
MPI5451R1-150-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI5451R1-150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 15UH 1.1A 400 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5402 pcs Tietolomake MPI5451R1-150-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
suojaus Shielded Sarja MPI5451
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4652-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 400 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.1A Nykyinen - värikylläisyys 2.2A