MPI5451R1-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R1-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI5451R1-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD
lomakkeissa: MPI5451R1-2R2-R.pdf
  • Viesti
MPI5451R1-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI5451R1-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5687 pcs Tietolomake MPI5451R1-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Muut nimet 283-4646-2
MPI5451R1-2R2-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 70 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm
Nykyinen arvostelu 2.6A Nykyinen - värikylläisyys 4.8A