MPI5451R3-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R3-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI5451R3-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.7A 33 MOHM SMD
lomakkeissa: MPI5451R3-3R3-R.pdf
  • Viesti
MPI5451R3-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI5451R3-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.7A 33 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4509 pcs Tietolomake MPI5451R3-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
suojaus Shielded Sarja MPI5451
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4658-2
MPI5451R3-3R3-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 33 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.7A Nykyinen - värikylläisyys 4.2A