MPI5451R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R1-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI5451R1-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD
lomakkeissa: MPI5451R1-R47-R.pdf
  • Viesti
MPI5451R1-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI5451R1-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6670 pcs Tietolomake MPI5451R1-R47-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Muut nimet 283-4643-2
MPI5451R1-R47-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 6.1A 18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm
Nykyinen arvostelu 6.1A Nykyinen - värikylläisyys 10.9A