MPIA4012V2-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4012V2-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 4.3A 46.5 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4012V2-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPIA4012V2-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4012V2-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 4.3A 46.5 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137511 pcs Tietolomake MPIA4012V2-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant 64MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 46.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 46.5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4.3A
Nykyinen - värikylläisyys 6.5A