MPIA4012V2-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4012V2-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.8A 210 MOHM
lomakkeissa: MPIA4012V2-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPIA4012V2-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4012V2-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.8A 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146386 pcs Tietolomake MPIA4012V2-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant 29MHz Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A
Nykyinen - värikylläisyys 2.8A