MPIA4020V2-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-1R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4020V2-1R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 6.5A 28 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4020V2-1R2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPIA4020V2-1R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4020V2-1R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 6.5A 28 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144426 pcs Tietolomake MPIA4020V2-1R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant 52MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 28 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Nykyinen arvostelu 6.5A
Nykyinen - värikylläisyys 6.8A