MPIA4020V2-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4020V2-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.2A 402 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4020V2-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MPIA4020V2-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4020V2-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.2A 402 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54416 pcs Tietolomake MPIA4020V2-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 283-4728-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 402 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 402 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.2A Nykyinen - värikylläisyys 1.65A