MPIA4040R4-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R4-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4040R4-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4040R4-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPIA4040R4-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4040R4-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119728 pcs Tietolomake MPIA4040R4-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA4040
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4508-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 5.7A 17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 17 mOhm
Nykyinen arvostelu 5.7A Nykyinen - värikylläisyys 8.2A