MPIA4040R4-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R4-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4040R4-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4040R4-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
MPIA4040R4-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4040R4-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50944 pcs Tietolomake MPIA4040R4-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA4040
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4512-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.3A 49 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 49 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.3A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A