PB-5R0H105-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0H105-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PB-5R0H105-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 1F -20% +80% 5V T/H
lomakkeissa: PB-5R0H105-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PB-5R0H105-R: n tekniset tiedot
Osa numero PB-5R0H105-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 1F -20% +80% 5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9421 pcs Tietolomake PB-5R0H105-R.pdf
Jännite - Rated 5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.866" L x 0.681" W (22.00mm x 17.30mm)
Sarja PowerStor PB Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-3112
PB-5R0H105-R-ND
PB5R0H105R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing 0.465" (11.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 500 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 1F