PB-5R0V104-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0V104-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PB-5R0V104-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
lomakkeissa: PB-5R0V104-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PB-5R0V104-R: n tekniset tiedot
Osa numero PB-5R0V104-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 100MF -20% +80% 5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15811 pcs Tietolomake PB-5R0V104-R.pdf
Jännite - Rated 5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.445" L x 0.236" W (11.30mm x 6.00mm)
Sarja PowerStor PB Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-2788
PB5R0V104R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing 0.287" (7.30mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 4 Ohm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 4 Ohm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 100mF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PB-5R0V104
PB-5R0V104
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Varastossa: 5900 pcs
ladata: PB-5R0V104.pdf
RFQ
PB-5R0H474-R
PB-5R0H474-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Varastossa: 13383 pcs
ladata: PB-5R0H474-R.pdf
RFQ
PB-5R0V474
PB-5R0V474
ladata: PB-5R0V474.pdf
PB-60
PB-60
valmistajat: Global Specialties
Kuvaus: BREADBOARD ASSEMBLY 6.57X6.06"
ladata: PB-60.pdf
PB-5R0V105-R
PB-5R0V105-R
Kuvaus: CAP 1F -20% +80% 5V T/H