PM-5R0V104-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PM-5R0V104-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM-5R0V104-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
lomakkeissa: PM-5R0V104-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PM-5R0V104-R: n tekniset tiedot
Osa numero PM-5R0V104-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 100MF -20% +80% 5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22260 pcs Tietolomake PM-5R0V104-R.pdf
Jännite - Rated 5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.445" L x 0.236" W (11.30mm x 6.00mm)
Sarja PowerStor PM Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-4207
PM5R0V104R
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
Lead Spacing 0.287" (7.30mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.25 Ohm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 1.25 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C kapasitanssi 100mF