PM-5R0V155-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PM-5R0V155-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM-5R0V155-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 1.5F -20% +80% 5V T/H
lomakkeissa: PM-5R0V155-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PM-5R0V155-R: n tekniset tiedot
Osa numero PM-5R0V155-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 1.5F -20% +80% 5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11782 pcs Tietolomake PM-5R0V155-R.pdf
Jännite - Rated 5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm)
Sarja PowerStor PM Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-2857
PM5R0V155R
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
Lead Spacing 0.209" (5.30mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.906" (23.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 100 mOhm 1000 Hrs @ 60°C kapasitanssi 1.5F
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PM-F24-R
PM-F24-R
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: SENSOR PHOTO 5MM 5-24VDC NPN
Varastossa: 2716 pcs
ladata: PM-F24-R.pdf
RFQ
PM-5R0V104-R
PM-5R0V104-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Varastossa: 22260 pcs
ladata: PM-5R0V104-R.pdf
RFQ
PM-5R0H474-R
PM-5R0H474-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
ladata: PM-5R0H474-R.pdf
PM-F24
PM-F24
valmistajat: Panasonic