RL1011-122-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1011-122-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2MH 379MA 2.13 OHM
lomakkeissa: RL1011-122-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
RL1011-122-R: n tekniset tiedot
Osa numero RL1011-122-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.2MH 379MA 2.13 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 222376 pcs Tietolomake RL1011-122-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
suojaus Unshielded Sarja RL1011
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10kHz
induktanssi 1.2mH Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
Taajuus - Self Resonant 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 379mA 2.13 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.13 Ohm Max Nykyinen arvostelu 379mA
Nykyinen - värikylläisyys 430mA