RL1011-181-R
Tuote-esittely
Osa numero: RL1011-181-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM
lomakkeissa: RL1011-181-R.pdf
  • Viesti
RL1011-181-R: n tekniset tiedot
Osa numero RL1011-181-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 227485 pcs Tietolomake RL1011-181-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10kHz
induktanssi 181µH Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
Taajuus - Self Resonant 3MHz Yksityiskohtainen kuvaus 181µH Unshielded Wirewound Inductor 959mA 330 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Nykyinen arvostelu 959mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.11A