S501-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S501-200-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S501-200-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: S501-200-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
S501-200-R: n tekniset tiedot
Osa numero S501-200-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17308 pcs Tietolomake S501-200-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S501 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 0.02
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 6 Ohms Nykyinen arvostelu 200mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 1.5kA
Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S501-100-R
S501-100-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S501 100MA BUSS FUSE
Varastossa: 19828 pcs
ladata: S501-100-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 18761 pcs
ladata: S501-125-R.pdf
RFQ
Kuvaus: S501 5A BUSS FUSE