S501-250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S501-250-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S501-250-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: S501-250-R.pdf
  • Viesti
S501-250-R: n tekniset tiedot
Osa numero S501-250-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19010 pcs Tietolomake S501-250-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S501 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 0.027
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 4.4 Ohms Nykyinen arvostelu 250mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 1.5kA
Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Liittyvät tuotteet
S501-2-R
S501-2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S501 2A BUSS FUSE
Varastossa: 18430 pcs
ladata: S501-2-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S501 400MA FUSE
Varastossa: 18553 pcs
ladata: S501-400-R.pdf
RFQ
Kuvaus: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Kuvaus: S501 4A BUSS FUSE
Kuvaus: S501 5A BUSS FUSE