S501-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S501-630-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus S501 630MA BUSS FUSE
lomakkeissa: S501-630-R.pdf
  • Viesti
S501-630-R: n tekniset tiedot
Osa numero S501-630-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S501 630MA BUSS FUSE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 18621 pcs Tietolomake S501-630-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S501 Vasteaika Fast
Pakkaus - Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Sulaminen I²t 0.064 sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.34 Ohms Nykyinen arvostelu 630mA