S501-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S501-500-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus S501 500MA BUSS FUSE
lomakkeissa: S501-500-R.pdf
  • Viesti
S501-500-R: n tekniset tiedot
Osa numero S501-500-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S501 500MA BUSS FUSE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 16551 pcs Tietolomake S501-500-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S501 Vasteaika Fast
Pakkaus - Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Sulaminen I²t 0.038 sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.46 Ohms Nykyinen arvostelu 500mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 1.5kA
Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Liittyvät tuotteet
S501-8-R
S501-8-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM