S506-400-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-400-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S506-400-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: S506-400-R.pdf
  • Viesti
S506-400-R: n tekniset tiedot
Osa numero S506-400-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11986 pcs Tietolomake S506-400-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S506 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet S506-400R
S506400R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.872 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.31 Ohms
Nykyinen arvostelu 400mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
Liittyvät tuotteet
S506-4-R
S506-4-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM