S506-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-500-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S506-500-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: S506-500-R.pdf
  • Viesti
S506-500-R: n tekniset tiedot
Osa numero S506-500-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19412 pcs Tietolomake S506-500-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S506 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet S506-500R
S506500R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.827 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.183 Ohms
Nykyinen arvostelu 500mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S506-5-R
S506-5-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 20072 pcs
ladata: S506-5-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 20579 pcs
ladata: S506-630-R.pdf
RFQ
Kuvaus: FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM