SD14-6R9-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-6R9-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD14-6R9-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.9UH 1.35A 136.3 MOHM
lomakkeissa: 1.SD14-6R9-R.pdf2.SD14-6R9-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
  • Viesti
SD14-6R9-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD14-6R9-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.9UH 1.35A 136.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102056 pcs Tietolomake 1.SD14-6R9-R.pdf2.SD14-6R9-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1178-2
SD14-6R9
SD14-6R9-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.057" (1.45mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.9µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 136.3 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 136.3 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.35A Nykyinen - värikylläisyys 1.41A