SD14-8R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-8R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD14-8R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.8UH 1.14A 191.3 MOHM
lomakkeissa: 1.SD14-8R8-R.pdf2.SD14-8R8-R.pdf
  • Viesti
SD14-8R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD14-8R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 8.8UH 1.14A 191.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111014 pcs Tietolomake 1.SD14-8R8-R.pdf2.SD14-8R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Muut nimet 513-1179-2
SD14-8R8
SD14-8R8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 8.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.057" (1.45mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.14A 191.3 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 191.3 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.14A Nykyinen - värikylläisyys 1.25A