SD18-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD18-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 145MA 12.35 OHM
lomakkeissa: SD18-821-R.pdf
  • Viesti
SD18-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD18-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 145MA 12.35 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100319 pcs Tietolomake SD18-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Muut nimet SD18-821
SD18-821-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 145mA 12.35 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.35 Ohm
Nykyinen arvostelu 145mA Nykyinen - värikylläisyys 113mA