SD18-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD18-R82-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 3.24A 24.7 MOHM
lomakkeissa: SD18-R82-R.pdf
  • Viesti
SD18-R82-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD18-R82-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820NH 3.24A 24.7 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111339 pcs Tietolomake SD18-R82-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Muut nimet SD18-R82
SD18-R82-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Wirewound Inductor 3.24A 24.7 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 24.7 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.24A Nykyinen - värikylläisyys 3.6A