SD20-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-821-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD20-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 204MA 6.22 OHM
lomakkeissa: SD20-821-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2900 pcs
  • Viesti
SD20-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD20-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 204MA 6.22 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90141 pcs Tietolomake SD20-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SD20-821
SD20-821-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 204mA 6.22 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.22 Ohm
Nykyinen arvostelu 204mA Nykyinen - värikylläisyys 98mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD200-11-21-241
SD200-11-21-241
valmistajat: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Kuvaus: PHOTODIODE RED 5.1MM DIA TO-8