SD20-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD20-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.59A 20 MOHM
lomakkeissa: SD20-R47-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2900 pcs
  • Viesti
SD20-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD20-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.59A 20 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97600 pcs Tietolomake SD20-R47-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SD20-R47
SD20-R47-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.59A 20 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.59A Nykyinen - värikylläisyys 4A