SD3112-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-820-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3112-820-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 213MA 2.93 OHM
lomakkeissa: SD3112-820-R.pdf
  • Viesti
SD3112-820-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3112-820-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 82UH 213MA 2.93 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124770 pcs Tietolomake SD3112-820-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Wirewound Inductor 213mA 2.93 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.93 Ohm Nykyinen arvostelu 213mA
Nykyinen - värikylläisyys 190mA