SD3112-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-8R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3112-8R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 570MA 408 MOHM
lomakkeissa: SD3112-8R2-R.pdf
  • Viesti
SD3112-8R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3112-8R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 570MA 408 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132884 pcs Tietolomake SD3112-8R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 8.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 408 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 408 mOhm Nykyinen arvostelu 570mA
Nykyinen - värikylläisyys 600mA