SD3814-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-R82-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3814-R82-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM
lomakkeissa: 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
  • Viesti
SD3814-R82-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3814-R82-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4536 pcs Tietolomake 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 820nH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Wirewound Inductor 2.18A 33 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 33 mOhm Nykyinen arvostelu 2.18A
Nykyinen - värikylläisyys 3.08A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD3814-8R2-R
SD3814-8R2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 753MA 279 MOHM