SD3814-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-681-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3814-681-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680UH 100MA 15.78 OHM
lomakkeissa: 1.SD3814-681-R.pdf2.SD3814-681-R.pdf
  • Viesti
SD3814-681-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3814-681-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 680UH 100MA 15.78 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4958 pcs Tietolomake 1.SD3814-681-R.pdf2.SD3814-681-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 680µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 680µH Shielded Wirewound Inductor 100mA 15.78 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.78 Ohm Nykyinen arvostelu 100mA
Nykyinen - värikylläisyys 102mA