SD6020-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6020-820-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 480MA 978 MOHM
lomakkeissa: SD6020-820-R.pdf
  • Viesti
SD6020-820-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6020-820-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 82UH 480MA 978 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89986 pcs Tietolomake SD6020-820-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 978 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 978 mOhm Max Nykyinen arvostelu 480mA
Nykyinen - värikylläisyys 410mA