SD6020-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6020-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 610MA 595 MOHM
lomakkeissa: SD6020-470-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2600 pcs
5200 pcs
  • Viesti
SD6020-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6020-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 610MA 595 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85580 pcs Tietolomake SD6020-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD6020
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1468-2
SD6020470R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 610mA 595 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 595 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 610mA Nykyinen - värikylläisyys 540mA