SD6030-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6030-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6030-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.54A 24 MOHM
lomakkeissa: SD6030-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SD6030-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6030-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.54A 24 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59859 pcs Tietolomake SD6030-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD6030
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1472-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.54A 24 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.54A Nykyinen - värikylläisyys 2.4A