SD6030-440-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6030-440-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6030-440-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 44UH 1.1A 250 MOHM SMD
lomakkeissa: SD6030-440-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SD6030-440-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6030-440-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 44UH 1.1A 250 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134368 pcs Tietolomake SD6030-440-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD6030
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1478-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 44µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 44µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.1A Nykyinen - värikylläisyys 620mA