SDQ12-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ12-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDQ12-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD
lomakkeissa: SDQ12-R47-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
  • Viesti
SDQ12-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDQ12-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56411 pcs Tietolomake SDQ12-R47-R.pdf
Toleranssi ±30% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SDQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä kelat 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssi - kytketty sarjaan 1.96µH Induktanssi - kytketty rinnakkain 490nH
Korkeus 0.047" (1.19mm) Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 1.96µH Inductance - Connected in Series 490nH Inductance - Connected in Parallel 32.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.78A Nonstandard
DC-vastus (DCR) - sarja 129.8 mOhm DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 32.5 mOhm
Nykyinen saturaatio - sarja 2.17A Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 4.34A
Virta-arvo - sarja 1.39A Nykyinen Rating - Parallel 2.78A