SDQ25-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDQ25-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD
lomakkeissa: SDQ25-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2900 pcs
  • Viesti
SDQ25-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDQ25-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69818 pcs Tietolomake SDQ25-1R0-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SDQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1832-2
SDQ25-1R0-R-ND
SDQ251R0R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 3.87µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 970nH Korkeus 0.098" (2.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 3.87µH Inductance - Connected in Series 970nH Inductance - Connected in Parallel 25.2 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.15A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 100.7 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 25.2 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 2.05A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 4.09A Virta-arvo - sarja 1.58A
Nykyinen Rating - Parallel 3.15A