TR/3216FF30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR/3216FF30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE BOARD MOUNT 30A 24VDC 1206
lomakkeissa: TR/3216FF30-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TR/3216FF30-R: n tekniset tiedot
Osa numero TR/3216FF30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BOARD MOUNT 30A 24VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134156 pcs Tietolomake TR/3216FF30-R.pdf
Voltage Rating - DC 24V Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm)
Sarja Chip 3216FF Vasteaika Fast
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 283-4099-2
TR-3216FF30-R
TR/3216FF30-R-ND
TR/3216FF30R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 43 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Cold Resistance 0.001 Ohms
Nykyinen arvostelu 30A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 300A Hyväksynnät cULus